Σχολικό Ημερολόγιο

Οκτώβριος 2019
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Συνεργασίες

40 χρονια

Ιούνιος,
2019
Ιούνιος 2019
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
27 28 29 30 31 1 Saturday, 1 Jun 2019 2 Sunday, 2 Jun 2019
3 Monday, 3 Jun 2019 4 Tuesday, 4 Jun 2019 5 Wednesday, 5 Jun 2019 6 Thursday, 6 Jun 2019 7 Friday, 7 Jun 2019 8 Saturday, 8 Jun 2019 9 Sunday, 9 Jun 2019
10 Monday, 10 Jun 2019 11 Tuesday, 11 Jun 2019 12 Wednesday, 12 Jun 2019 13 Thursday, 13 Jun 2019 14 Friday, 14 Jun 2019 15 Saturday, 15 Jun 2019 16 Sunday, 16 Jun 2019
17 Monday, 17 Jun 2019 18 Tuesday, 18 Jun 2019 19 Wednesday, 19 Jun 2019 20 Thursday, 20 Jun 2019 21 Friday, 21 Jun 2019 22 Saturday, 22 Jun 2019 23 Sunday, 23 Jun 2019
24 Monday, 24 Jun 2019 25 Tuesday, 25 Jun 2019 26 Wednesday, 26 Jun 2019 27 Thursday, 27 Jun 2019 28 Friday, 28 Jun 2019 29 Saturday, 29 Jun 2019 30 Sunday, 30 Jun 2019

Λίστα όλων των σχολικών εορτών του σχολείου μας

Λίστα των επικείμενων συναντήσεων γονέων

Λίστα των εκδρομών που συμμετέχει το σχολείο μας.

Εμφάνιση εκδηλώσεων από όλες τις κατηγορίες


Πιστοποιήσεις - Διακρίσεις

Η ποιότητα του Σχολείου μας έχει πιστοποιηθεί και αναγνωρίζεται απο την HAU ( Hellenic American Union) Ελληνοαμερικάνικη Ένωση η οποία μας απένειμε το πιστοποιητικό (Certificate of Recognition) σαν φορέας Διεθνούς κύρους , που διενεργεί τις εξετάσεις σε όλα τα επίπεδα για την Πιστοποίηση της Αγγλικής Γλώσσας των Πανεπιστημίων MICHIGAN και CAMBRIDGE.




CAMBRIDGE ASSESSMENT - ΑΡΙΣΤΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

Συνδεδεμένοι Χρήστες

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 235 επισκέπτες και κανένα μέλος