Σχολικό Ημερολόγιο

Ιούλιος 2020
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Συνεργασίες

40 χρονια

Ιούνιος,
2020
Ιούνιος 2020
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
1 Monday, 1 Jun 2020 2 Tuesday, 2 Jun 2020 3 Wednesday, 3 Jun 2020 4 Thursday, 4 Jun 2020 5 Friday, 5 Jun 2020 6 Saturday, 6 Jun 2020 7 Sunday, 7 Jun 2020
8 Monday, 8 Jun 2020 9 Tuesday, 9 Jun 2020 10 Wednesday, 10 Jun 2020 11 Thursday, 11 Jun 2020 12 Friday, 12 Jun 2020 13 Saturday, 13 Jun 2020 14 Sunday, 14 Jun 2020
15 Monday, 15 Jun 2020 16 Tuesday, 16 Jun 2020 17 Wednesday, 17 Jun 2020 18 Thursday, 18 Jun 2020 19 Friday, 19 Jun 2020 20 Saturday, 20 Jun 2020 21 Sunday, 21 Jun 2020
22 Monday, 22 Jun 2020 23 Tuesday, 23 Jun 2020 24 Wednesday, 24 Jun 2020 25 Thursday, 25 Jun 2020 26 Friday, 26 Jun 2020 27 Saturday, 27 Jun 2020 28 Sunday, 28 Jun 2020
29 Monday, 29 Jun 2020 30 Tuesday, 30 Jun 2020 1 2 3 4 5

Λίστα όλων των σχολικών εορτών του σχολείου μας

Λίστα των επικείμενων συναντήσεων γονέων

Λίστα των εκδρομών που συμμετέχει το σχολείο μας.

Εμφάνιση εκδηλώσεων από όλες τις κατηγορίες


Πιστοποιήσεις - Διακρίσεις

Η ποιότητα του Σχολείου μας έχει πιστοποιηθεί και αναγνωρίζεται απο την HAU ( Hellenic American Union) Ελληνοαμερικάνικη Ένωση η οποία μας απένειμε το πιστοποιητικό (Certificate of Recognition) σαν φορέας Διεθνούς κύρους , που διενεργεί τις εξετάσεις σε όλα τα επίπεδα για την Πιστοποίηση της Αγγλικής Γλώσσας των Πανεπιστημίων MICHIGAN και CAMBRIDGE.




CAMBRIDGE ASSESSMENT - ΑΡΙΣΤΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

Συνδεδεμένοι Χρήστες

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 68 επισκέπτες και κανένα μέλος