Σχολικό Ημερολόγιο

Σεπτέμβριος 2020
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Συνεργασίες

40 χρονια

Σεπτέμβριος,
2020
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
31 1 Tuesday, 1 Sep 2020 2 Wednesday, 2 Sep 2020 3 Thursday, 3 Sep 2020 4 Friday, 4 Sep 2020 5 Saturday, 5 Sep 2020 6 Sunday, 6 Sep 2020
7 Monday, 7 Sep 2020 8 Tuesday, 8 Sep 2020 9 Wednesday, 9 Sep 2020 10 Thursday, 10 Sep 2020 11 Friday, 11 Sep 2020 12 Saturday, 12 Sep 2020 13 Sunday, 13 Sep 2020
14 Monday, 14 Sep 2020 15 Tuesday, 15 Sep 2020 16 Wednesday, 16 Sep 2020 17 Thursday, 17 Sep 2020 18 Friday, 18 Sep 2020 19 Saturday, 19 Sep 2020 20 Sunday, 20 Sep 2020
21 Monday, 21 Sep 2020 22 Tuesday, 22 Sep 2020 23 Wednesday, 23 Sep 2020 24 Thursday, 24 Sep 2020 25 Friday, 25 Sep 2020 26 Saturday, 26 Sep 2020 27 Sunday, 27 Sep 2020
28 Monday, 28 Sep 2020 29 Tuesday, 29 Sep 2020 30 Wednesday, 30 Sep 2020 1 2 3 4

Λίστα όλων των σχολικών εορτών του σχολείου μας

Λίστα των επικείμενων συναντήσεων γονέων

Λίστα των εκδρομών που συμμετέχει το σχολείο μας.

Εμφάνιση εκδηλώσεων από όλες τις κατηγορίες


Πιστοποιήσεις - Διακρίσεις

Η ποιότητα του Σχολείου μας έχει πιστοποιηθεί και αναγνωρίζεται απο την HAU ( Hellenic American Union) Ελληνοαμερικάνικη Ένωση η οποία μας απένειμε το πιστοποιητικό (Certificate of Recognition) σαν φορέας Διεθνούς κύρους , που διενεργεί τις εξετάσεις σε όλα τα επίπεδα για την Πιστοποίηση της Αγγλικής Γλώσσας των Πανεπιστημίων MICHIGAN και CAMBRIDGE.




CAMBRIDGE ASSESSMENT - ΑΡΙΣΤΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

Συνδεδεμένοι Χρήστες

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 67 επισκέπτες και κανένα μέλος