Σχολικό Ημερολόγιο

Ιανουάριος 2022
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Συνεργασίες

40 χρονια

Δεκέμβριος,
2021
Δεκέμβριος 2021
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
29 30 1 Wednesday, 1 Dec 2021 2 Thursday, 2 Dec 2021 3 Friday, 3 Dec 2021 4 Saturday, 4 Dec 2021 5 Sunday, 5 Dec 2021
6 Monday, 6 Dec 2021 7 Tuesday, 7 Dec 2021 8 Wednesday, 8 Dec 2021 9 Thursday, 9 Dec 2021 10 Friday, 10 Dec 2021 11 Saturday, 11 Dec 2021 12 Sunday, 12 Dec 2021
13 Monday, 13 Dec 2021 14 Tuesday, 14 Dec 2021 15 Wednesday, 15 Dec 2021 16 Thursday, 16 Dec 2021 17 Friday, 17 Dec 2021 18 Saturday, 18 Dec 2021 19 Sunday, 19 Dec 2021
20 Monday, 20 Dec 2021 21 Tuesday, 21 Dec 2021 22 Wednesday, 22 Dec 2021 23 Thursday, 23 Dec 2021 24 Friday, 24 Dec 2021 25 Saturday, 25 Dec 2021 26 Sunday, 26 Dec 2021
27 Monday, 27 Dec 2021 28 Tuesday, 28 Dec 2021 29 Wednesday, 29 Dec 2021 30 Thursday, 30 Dec 2021 31 Friday, 31 Dec 2021 1 2

Λίστα όλων των σχολικών εορτών του σχολείου μας

Λίστα των επικείμενων συναντήσεων γονέων

Λίστα των εκδρομών που συμμετέχει το σχολείο μας.

Εμφάνιση εκδηλώσεων από όλες τις κατηγορίες


Πιστοποιήσεις - Διακρίσεις

Η ποιότητα του Σχολείου μας έχει πιστοποιηθεί και αναγνωρίζεται απο την HAU ( Hellenic American Union) Ελληνοαμερικάνικη Ένωση η οποία μας απένειμε το πιστοποιητικό (Certificate of Recognition) σαν φορέας Διεθνούς κύρους , που διενεργεί τις εξετάσεις σε όλα τα επίπεδα για την Πιστοποίηση της Αγγλικής Γλώσσας των Πανεπιστημίων MICHIGAN και CAMBRIDGE.




CAMBRIDGE ASSESSMENT - ΑΡΙΣΤΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

Συνδεδεμένοι Χρήστες

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 12 επισκέπτες και κανένα μέλος