Σχολικό Ημερολόγιο

Μάιος 2022
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Συνεργασίες

40 χρονια

Ιανουάριος,
2022
Ιανουάριος 2022
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
27 28 29 30 31 1 Saturday, 1 Jan 2022 2 Sunday, 2 Jan 2022
3 Monday, 3 Jan 2022 4 Tuesday, 4 Jan 2022 5 Wednesday, 5 Jan 2022 6 Thursday, 6 Jan 2022 7 Friday, 7 Jan 2022 8 Saturday, 8 Jan 2022 9 Sunday, 9 Jan 2022
10 Monday, 10 Jan 2022 11 Tuesday, 11 Jan 2022 12 Wednesday, 12 Jan 2022 13 Thursday, 13 Jan 2022 14 Friday, 14 Jan 2022 15 Saturday, 15 Jan 2022 16 Sunday, 16 Jan 2022
17 Monday, 17 Jan 2022 18 Tuesday, 18 Jan 2022 19 Wednesday, 19 Jan 2022 20 Thursday, 20 Jan 2022 21 Friday, 21 Jan 2022 22 Saturday, 22 Jan 2022 23 Sunday, 23 Jan 2022
24 Monday, 24 Jan 2022 25 Tuesday, 25 Jan 2022 26 Wednesday, 26 Jan 2022 27 Thursday, 27 Jan 2022 28 Friday, 28 Jan 2022 29 Saturday, 29 Jan 2022 30 Sunday, 30 Jan 2022
31 Monday, 31 Jan 2022 1 2 3 4 5 6

Λίστα όλων των σχολικών εορτών του σχολείου μας

Λίστα των επικείμενων συναντήσεων γονέων

Λίστα των εκδρομών που συμμετέχει το σχολείο μας.

Εμφάνιση εκδηλώσεων από όλες τις κατηγορίες


Πιστοποιήσεις - Διακρίσεις

Η ποιότητα του Σχολείου μας έχει πιστοποιηθεί και αναγνωρίζεται απο την HAU ( Hellenic American Union) Ελληνοαμερικάνικη Ένωση η οποία μας απένειμε το πιστοποιητικό (Certificate of Recognition) σαν φορέας Διεθνούς κύρους , που διενεργεί τις εξετάσεις σε όλα τα επίπεδα για την Πιστοποίηση της Αγγλικής Γλώσσας των Πανεπιστημίων MICHIGAN και CAMBRIDGE.




CAMBRIDGE ASSESSMENT - ΑΡΙΣΤΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

Συνδεδεμένοι Χρήστες

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 132 επισκέπτες και κανένα μέλος