Σχολικό Ημερολόγιο

Σεπτέμβριος 2022
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Συνεργασίες

40 χρονια

Αύγουστος,
2022
Αύγουστος 2022
Δευ Τρί Τετ Πέμ Παρ Σάβ Κυρ
1 Monday, 1 Aug 2022 2 Tuesday, 2 Aug 2022 3 Wednesday, 3 Aug 2022 4 Thursday, 4 Aug 2022 5 Friday, 5 Aug 2022 6 Saturday, 6 Aug 2022 7 Sunday, 7 Aug 2022
8 Monday, 8 Aug 2022 9 Tuesday, 9 Aug 2022 10 Wednesday, 10 Aug 2022 11 Thursday, 11 Aug 2022 12 Friday, 12 Aug 2022 13 Saturday, 13 Aug 2022 14 Sunday, 14 Aug 2022
15 Monday, 15 Aug 2022 16 Tuesday, 16 Aug 2022 17 Wednesday, 17 Aug 2022 18 Thursday, 18 Aug 2022 19 Friday, 19 Aug 2022 20 Saturday, 20 Aug 2022 21 Sunday, 21 Aug 2022
22 Monday, 22 Aug 2022 23 Tuesday, 23 Aug 2022 24 Wednesday, 24 Aug 2022 25 Thursday, 25 Aug 2022 26 Friday, 26 Aug 2022 27 Saturday, 27 Aug 2022 28 Sunday, 28 Aug 2022
29 Monday, 29 Aug 2022 30 Tuesday, 30 Aug 2022 31 Wednesday, 31 Aug 2022 1 2 3 4

Λίστα όλων των σχολικών εορτών του σχολείου μας

Λίστα των επικείμενων συναντήσεων γονέων

Λίστα των εκδρομών που συμμετέχει το σχολείο μας.

Εμφάνιση εκδηλώσεων από όλες τις κατηγορίες


Πιστοποιήσεις - Διακρίσεις

Η ποιότητα του Σχολείου μας έχει πιστοποιηθεί και αναγνωρίζεται απο την HAU ( Hellenic American Union) Ελληνοαμερικάνικη Ένωση η οποία μας απένειμε το πιστοποιητικό (Certificate of Recognition) σαν φορέας Διεθνούς κύρους , που διενεργεί τις εξετάσεις σε όλα τα επίπεδα για την Πιστοποίηση της Αγγλικής Γλώσσας των Πανεπιστημίων MICHIGAN και CAMBRIDGE.




CAMBRIDGE ASSESSMENT - ΑΡΙΣΤΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

Συνδεδεμένοι Χρήστες

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 631 επισκέπτες και κανένα μέλος